نمایندگی لپ تاپ ایسوس بیست و شش/مرداد

نمایندگی لپ تاپ ایسوس و چگونگی خدمات asus a550

درخواست کنندگانی که میخواهند سرویس های فروش،تعمیر،اصلاح،بازسازی،ارتقا را دریافت کنند و بخش های لپ تاپ ایسوس خودرا معاوضه کنند؛میتوانند به نمایندگی لپ تاپ ایسوس در کرج بروند و فعالیت های موردنظر خودرا درخواست نمایند.در نمایندگی لپ تاپ ایسوس در کرج  گروهی از برگزیده ترین و آگاه ترین کارشناسان سخت افزاری و نرم افزاری مستقر هستند تا فعالیت های موردنیاز مشتریان را به آنان عرضه نمایند.
فعالیت های نمایندگی لپ تاپ ایسوس در کرج،دارای سرویس های بخصوصی نیست و تمامی تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری این سیستم همانند معاوضه بخش های عمومی مثل نمایشگر،تعمیر و معاوضه کیبورد لپ تاپ،تعمیر و معاوضه ی حسگر لمسی لپ تاپ،معاوضه ی خنک کننده لپ تاپ تعمیر و معاوضه ی بخش های اختصاصی داخلی همچون تعمیر برد اصلی،تعمیر پردازنده(CPU)،تعمیر کابل سطحی لپ تاپ(flat) و ارتقا و آپدیتگری لپ تاپ، بهبود داده های هارد دیسک لپ تاپ،از بین بردن ایرادات نرم افزارها و نظیر اینهارا شامل میشود. گفتنی است که کلیه فعالیت مربوط به این سیستم گارانتی مورداعتمادی نیز دارد. 

آشنایی با فعالیتهای نمایندگی لپ تاپ ایسوسA550:
عرضه کننده سرویس های سخت افزاری و نرم افزاری تخصصی که به سیستم مشتریان مربوط است می باشد.مشتریانی که متوجه ظهور مشکل در بخش های مختلف این سیستم و یا در بخش نرم افزاری آن میشود،میتوانند به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوسA550 رفته و سرویس های لازم را دریافت کنند.دربخش زیر بعضی از سرویس های مربوط به تعمیر لپ تاپ ایسوس در کرج توضیح داده شده است.

نمایندگی لپ تاپ ایسوس a۵۵۰ 
لود نشدن ویندوز لپ تاپ ایسوس A550
امکان دارد لود نشدن ویندوز لپ تاپ ایسوس به چند دلیل مانند پاک شدن فایل های بوت ویندوز، مشکل در بوت ذخیره‌سازی هارد، تعمیرات بی‌مورد در بانک اطلاعاتی سیستم(ریجستری)،ورود بدافزارها(سرویس های مخرب) به سیستم پیش بیاید.هنگامیکه ویندوز لود نمیشود،تصمیمی که اکثر مشتریان میگیرند،معاوضه ی ویندوز و نصب سیستم عامل نو میباشد.لذا کارشناسان این روش را آخرین روش میدانند؛زیرا میتوان با درنظرگرفتن بعضی نکات و توضیحات،مشکل بوت نشدن سیستم را برطرف کرده و آنرا تعمیرکرد.
خوشبختانه ویندوز های نو در رفع این ایرادات بهتر هستند و جایگزین هایی را اتوماتیک وار به مشتری عرضه میکنند.
پیشنهاد میشود قبل از هرگونه اقدام و عملی،دلیل کند شدن سرعت لپ تاپ را از کارشناسان نمایندگی لپ تاپ ایسوس بپرسید و سیستم خودتان را بدلیل بررسی های تخصصی به آنها بدهید.

خیس شدن لپ تاپ های ایسوس
هنگامیکه آب یا هرمایع دیگری روی لپ تاپ میریزد،باید خیلی زود،لپ تاپ را خاموش،برق آنرا قطع و باتری آن را بیرون بیاورند.بعد از این کار باید با یک پارچه که بتواند بخوبی آب را جذب کند،یا بعنوان مثال با یک پنبه،آبی را که روی لپ تاپ ریخته شده است را خشک کنید.(به این موضوع توجه کنید که تحت هیچ عنوان نباید از سشوار برای خشک کردن لپ تاپ استفاده کنید چون فشار هوای سشوار باعث میشود دکمه های کیبورد آسیب ببیند و همچنین قطعات و بخش های دیگر سولفاتی شود.
بعد از آن تا1روز لپ تاپ را بدوهن هیچ کاری کنار بگذارید.بعد از1روز لپ تاپ خودتان را روشن کنید.(این عمل،زمانی پیشنهاد میشود که خیس شدن لپ تاپ و مقدار رطوبت وارد شده کم باشد.در غیراینصورت؛بایستی هرچه زودتر برای سرویس شدن تخصصی سیستم، به مراکز تعمیرات لپ تاپ ایسوس رجوع کنبد).درصورتیکه لپ تاپ روشن نشد،بهتر است برای بررسی سیستم به نمایندگی لپ تاپ ایسوس در کرج رجوع کنید.

تخریب تصویر لپ تاپ ایسوس 
تخریب تصویر لپ تاپ همواره به یک شکل خودش را نشان نمیدهند.گاهی اوقات امکان دارد برفک بزند،گاهی خطوط افقی،رنگی و...
تجربه ثابت کرده تخریب تصویر لپ تاپ،عموما جهت وجود مشکلاتی همانند مشکلات گرافیکی،وجود مشکل در یو اس بی یا پی سی اچ،ضربه خوردن و یا افتادن لپ تاپ و....پیش می آید.
به هرحال برای از بین بردن این مشکلات به بررسی و عیب یابی دقیق نیازمند است.مشتریان لپ تاپ ایسوس در هر زمان که متوجه این قبیل مشکلات شدند؛میتوانند به شعبه لپ تاپ ایسوس در کرج رجوع نمایند.

کند بودن سرعت لپ تاپ ایسوس
هنگامیکه سرعت لپ تاپ ایسوس کند میشود،دلایل مختلفی از قبیل:تهویه نشدن هوا در اطراف قطعات،وجود بدافزارها و نرم افزارهای پرخطر،تفرقه اطلاعات روی هارد دیسک لپ تاپ،نمایش همزمان چند نرم افزار به محض روشن شدن و لود شدن سیستم،وجود نشانه های گرافیکی مختلف روی دسکتاپ و پر بودن رم سیستم را شامل میشود.
تجربه ثابت کرده که مشکل کند شدن سرعت در لپ تاپ معمولا یک مشکل اساسی و مهم است و اگر به قدیمی بودن سیستم مربوط نباشد،حتما دلایل دیگری همانند وجود ویروس دارد.پس بهتر است قبل از هرکاری دلیل کند شدن سرعت لپ تاپ را از طریق کارشناسان شعبه لپ تاپ ایسوس در کرج کمتوجه بشویم و سیستم خود را جهت شناسایی به آن ها بسپاریم.

تعمیر لپ تاپ ایسوس در مکان
مشتریانی که متوجه مشکلات لپ تاپ خودشان میشوند اما به هردلیلی نمیتواننند در شعبه لپ تاپ ایسوس در کرج حضور داشته باشند،میتوانند،تعمیرات مربوط به سیستم خودشان را بصورت سرویس در مکان دریافت نمایند.درصورت استفاده از این سرویس،کارشناسان تعمیر خودشان درمکان مستحضر میشوند و کارهای لازم جهت رفع مشکلات و تعمیر لپ تاپ را روی آن پیاده مینمایند.
با استفاده از این سیستم سرویس در مکان لپ تاپ ایسوس نیاز نیست انرژی و وقت خودتان را برای پیدا کردن شعبه تعمیرات لپ تاپ مناسب هدر بدهید.سیستم سرویس در مکان لپ تاپ ایسوس،کلیه تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ ایسوس را در مکان موردنظر انجامد خواهد داد و همچنین تعمیرکاران این حوزه هیچ محدودیتی در رابطه با تعمیرات ندارند و قادرند مشکلات  لپ تاپ شمارا رفع و لپ تاپ شمارا تعمیر و بازسازی کنند. 

نمایندگی لپ تاپ ایسوس در کرج
نمایندگی لپ تاپ ایسوس در کرج عرضه کننده اختصاصی ترین سرویس های مربوط به این دستگاه  شامل:تعمیر،ترمیم،فروش،برگرداندن داده ها،معاوضه قطعات و...میشود.
درخواست کنندگان هریک از سرویس های نام برده میتوانند بعد از حضور در این مرکز و رجوع به بخش مرتبط،خدمات مختص به لپ تاپ خود را دریافت نمایند.
کارشناسان فنی شعبه تعمیرات ایسوس،بعد از انجام آزمایشات اولیه و اعتماد از کارکرد درست سیستم،آنرا جهت عرضه به متقاضی،آماده و بسته بندی میکند.درغیر اینصورت-یعنی درصورت ظهور ایراد دوباره در سیستم،کالا دوباره به بخش فنی برگشت داده میشود.

نظرات

نظر خود را اضافه کنید